Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania R420

4 000 ЕУР

Се продава од: Dejan 29 јул. 12:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Марка
Scania
Модел
R420
се продава камион влекач Scania R420
-ретардер
-менуален менувач
-вебасто
-гуми 50%
- 2 резервоари 900+250

камионот е во исправна состојба и се наоѓа во Гент, Белгија
Leaflet
Кон почеток