Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Crafter 2.5 TDI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Dooel Trampe Kompani 13 јан. 09:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Демир Хисар
Марка
Volkswagen
Модел
Crafter
Godina na proizvodstvo 2007
Tovarno nazad dupli gumi dolzina na sandak 4.2 m
Dooel Trampe Kompani
Стовариште за градежни материјали, бои лакови, железарија
Посетете ја нашата продавница
ул. Маршал Тито бб Прикажи на мапата
071379575
Dooel Trampe Kompani
071379575
Leaflet

Dooel Trampe Kompani

2 Огласи во продавницата
Kuka vo Gorno Orizari Bitola 0 МКД
Кон почеток