Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW CRAFTER 2.5TDI KLIMATRONIK-08

7 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 10 авг. 20:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

Suzuki Swift 1.3ddis so pet vrati i klima 2009 3 700 ЕУР
VW GOLF 1.9TDI COMFORTLINE-07 4 600 ЕУР
FORD FOCUS 1.6TDCI REDIZAJN -10 4 700 ЕУР
Renault Megane 1.6 -16v automatic a-test plinski ured 2 200 ЕУР
VW CRAFTER 2.5TDI
POM KM.232.000
PROIZV.12/2007
OPREMA; ,ABS,SERVO,AIRBAG . ....

UVEZEN OD AVSTRIA
PLATENI DAVACKI DO REG.

CENA:7000 +18%DDV

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070-305-695
071-304-420

www.AUTPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
MERCEDES VANEO 1.7CDI KLIMA-05 1 990 ЕУР
Fiat Doblo 1.3 multijet klima 2011 4 500 ЕУР
VW TOURAN 2.0TDI DSG 7SEDISTA KOZA-16 10 500 ЕУР
VW TRANSPORTER T5 1.9TDI LADILNIK TERMIKING-07 8 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации