Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW CRAFTER MAXI 2.5 tdi

8 500 ЕУР

Се продава од: Vladimir 26 јан. 07:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava vw crafter Maxi 2.5 tdi 210000km
Vladimir
070704174
Leaflet
Кон почеток