Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Fiesta 1.6TDCI 2011

3 700 ЕУР

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 28 јул. 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

SEAT IBIZA 1.9TDI LIMITED-09 4 700 ЕУР
Ford Fiesta 1.4tdci klimatronik 2011 4 500 ЕУР
Mercedes-Benz Vito 111CDI termoking 2009 7 000 ЕУР
FORD TRANSIT 2.2TDCI DOKA -08 6 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Volkswagen
Модел
Drug model
FORD FIESTA 1.6TDCI
GOD.NA PROIZV.12/2010
POM.KM.154.000
,CENTRALNO AIRBAG ABS ....
EXTRA SOCUVAN

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
VW CRAFTER MAXI 2.0TDI -12 10 000 ЕУР
OPEL ASTRA 1.3CDTI REDIZAJN COSMO-14 6 800 ЕУР
BMW 730D individual 2010 18 000 ЕУР
VW GOLF 2.0TDI COMFORTLINE -09 7 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации