Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TRANSPORTER T5

9 999 ЕУР

Се продава од: Przo Bitola 04 јан. 20:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Volkswagen
Модел
Transporter
VW TRANSPORTER T5 FURGON / 1968 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2013 god./ 163000 km / prva registracija 15.01.2014 godina/neuvezuvano kupeno od Porsche Skopje/ registrirano do 15.01.2018 godina.

Cena 9.999 eur + DDV povratno

http://www.przo.com.mk

070/207-336
Przo Bitola
070207336
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации