Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TRANSPORTER T5

9 599 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Przo Bitola 04 јан. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Volkswagen
Модел
Transporter
VW TRANSPORTER FURGON / 1968 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2013 god./ 228931 km / prva registracija 15.01.2014 godina/neuvezuvano kupeno od Porsche Skopje/ registrirano do 15.01.2018 godina.

Cena 9.599,oo eur + DDV povratno

http://www.przo.com.mk

070/207-336
Przo Bitola
070207336
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации