Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Servis Carot 22 мар. 11:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Марка
Volvo
Модел
400
Volvo 400. euro 5. 2008 godina
942.000km REG
Tel za kontakt 070 239 109 Trajce
Servis Carot
Каросериски услуги и шлеп служба
Посетете ја нашата продавница
Северен булевар бб Прикажи на мапата
070239109 070376204
Leaflet

Servis Carot

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации