Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo Fh13 420 Eurp5 2012 Mega

16 000 ЕУР

Се продава од: Manco 04 окт. 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Volvo
Модел
420
SE Prodava Volvo FH13 420 Euro5 2012 godina, Mega vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации