Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo fh12 420

10 000 ЕУР

Се продава од: Blaze 15 фев. 07:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Volvo fh12 420 2005 godina vo super sostojba, so racen menjac
Reg: 11-2020
Leaflet
Кон почеток