Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kamioni Euro 5

0 МКД

Се продава од: Trajco Вчера 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Марка
Volvo
Модел
420
Se prodavat kamjoni euro 5 so poluprikolki mnogu dobro socuvani redovno servisirani novi gumi za podetalni informacii javete se na 070 828 088
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации