Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAMIONI EURO5

0 МКД

Се продава од: Trajco Денес 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Марка
Volvo
Модел
420
Se prodavat kamjoni euro 5 so poluprikolki mnogu dobro socuvani redovno servisirani novi gumi za podetalni informacii javete se na 070 828 088
Leaflet
Кон почеток