Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Volvo 440 fh 13 euro 5

0 МКД

Се продава од: Zlatko Andonov 17 мај 15:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Марка
Volvo
Модел
440
Vo odlicna sostojba, na Bg tabli.Poveke info na tel.075310313
Zlatko Andonov
075310313
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации