Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MEGA KAMION VOLVO & SCHMITZ

28 000 ЕУР

Се продава од: Boki 10 ноем. 11:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

SE PRODAVA MEGA KAMION VOLVO & SCHMITZ - 11 / 2012

GUMI PREDNI 315 / 60 - 80%
POGON 295 / 60 - 90%

POMINATI 710 000 KM.
Leaflet
Кон почеток