Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOLMAKO ima potreba na vozaci so E kat.na red.linii MK-PL-MK

1 500 ЕУР

Се продава од: Marijan 16 фев. 21:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Volvo
Модел
Drug model
Se baraat trojca vozaci so E kategorija. za redovni relacii MK LV -MK, MK -PL-MK, MK -TR- MK,
DNEVNA ISPLATA 55 eu...!!!
Za podetalni informacii vo kancelariite na Kolamko Group ili na tel,
043 400 133
043 400 711
071 217 777
075 414 717
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации