Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat vozaci so E kat. na redovni relacii MK -PL- MK

0 МКД

Се продава од: Marijan 22 дек. 20:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Volvo
Модел
Drug model
Se baraat vozaci so E kategorija. za vozenje na redovni relacii MK -PL - MK, MK-RO-MK, MK-BG-MK, i MK-TR-MK
NEDELNA ISPLATA...!!!

Za podetalni informacii vo kancelariite na Kolamko Group ili na tel,
043 400 133,
043 400 711
071 217 777
075 414 717
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации