Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Volvo FH 12

13 500 ЕУР

Се продава од: Atanas 04 септ. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Volvo FH 12 2002 g. vo odlicna sostojba i redovno servisiran
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации