Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava

0 МКД

Се продава од: Lazar 07 дек. 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Volvo
Модел
FH
Se prodavaat, vlekac VOLVO euro 4/480 konjski sili so 3 osovini, i DAF euro 2/400 konjski sili. Kamionite se vo besprekorna sostojba,vredi da se vidat, cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации