Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo 440

0 ЕУР

Се продава од: BLAZE 11 ноем. 10:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Volvo
Модел
FH
SE PRODAVA KAMION SO KIPER PRIKOLKA KOMPLET. VOLVO 440 2007GOD I PRIKOLKA SCHMITZ 2007 GOD.
TEL 076/563-211
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации