Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo Euro 5

1 ЕУР

Се продава од: Trajce Dimitriov 16 јан. 17:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Volvo
Модел
FH
VOLVO EURO 5 FH 480 2008 GOD
VOLVO EURO 5 FH 420 2011 GOD
KAMIONITE SE REGISTRIRANI DO 08.2021.
Trajce Dimitriov
071 219 420
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации