Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO FH 500 2012 G + SCHMITZ 2008 G

26 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Trasport Goran 26 јан. 12:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Марка
Volvo
Модел
FH
VOLVO FH 500 2012 GOD
890000 KM
NOVI HANKOOK GUMI
REGISTRIRAN DO 14.08.2021

SCHMITZ 2008 GOD
NOVI GUMI 3xDUNLOP I 3xHANKOOK
REGISTRIRANA DO DEKEMVRI 2020
Trasport Goran
078438730
Leaflet

Trasport Goran

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации