Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamioni registrirani

0 ЕУР

Се продава од: Zorica 05 септ. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Volvo
Модел
FH
Продавам 4 Камиони (регистрирани):
2 Х ДАФ - 09.2007, поминати 930.000 км, 410 КС, двата се идентични
ВОЛВО - 420 КС, ЕВВ, 12.2010 година со поминати 750.000 км
МАН - 372 КС, 1991 година со поминати 1.400.000 км, комплет со тандем приколка 1991 со 2 осовини.
Полуприколка ШМИЦ 13.6 м фургон, 2001 год
Полуприколка ШМИЦ 13.6м фургон 2005 год
За повеќе информации јавете се на тел. 078/457-677 Зорица
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации