Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO KIPER

27 000 ЕУР

Се продава од: DRAGAN 27 авг. 08:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Volvo
Модел
FH
VOLVO FH12 380 15M3 REG ODLICEN
DRAGAN
075 336 268

Viber:
/

Skype:
/

WhatsApp:
/
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации