Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara vozac so E kategorija

2 000 МКД

Се продава од: Горан Тодорчев 18 ноем. 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Марка
Volvo
Модел
FH
Имам потреба од еден возач со Е категорија за релација Мк-ГР и обратно,се вози платформа.
Горан Тодорчев
075856870
Leaflet
Кон почеток