Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo FH480

13 500 ЕУР

15 500 ЕУР

Се продава од: Волво 02 дек. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Се продава Volvo FH480,2007 година,рачен мењач,регистриран до 11/2020 година со зелен картон. Влекачот е сервисиран комплетно,предни гуми 90%,задни 80%. Без никалво дополнително вложување.
Волво
078225885
Leaflet
Кон почеток