Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo Fh12 i Schmitz mega

10 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Cili Trans 26 дек. 14:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se Prodava Volvo FH12 460 ks 2005 registrirano do April vo dobra sostojba i Poluprikolka Schmitz 2005 registrirana do Septemvri vo dobra sostojba za poveke Info na tel 070310081
Cili Trans

ul.1br.111.n.Ilinden
070 310 081
Cili Trans
070 310 081

Cili Trans

3 Огласи во продавницата
MAN 19.464 I Prikolica WEllMEYER 8 500 EUR
Кон почеток