Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamion

8 500 ЕУР

Се продава од: Ridvan Вчера 02:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Kamion Volvo 380 FH12.Vo dobra sostojba mozhe i zamena.Mozhe dase proba.Kamionot e so prateqa.Predno federash pozadi so jastk.
Leaflet
Кон почеток