Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo FH12 460 EUR3

0 ЕУР

Се продава од: Nikola Simonov Денес 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Volvo
Модел
FH
Prodavam Volvo FH12 460 EUR3 2004 god., registrirano do 06/2018 i vo odlicna sostojba.
Nikola Simonov
072266222
Leaflet
Кон почеток