Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO FH 500 4x2 SZM EURO6 PRODADENO

42 500 ЕУР

Се продава од: Panche 09 дек. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Type: VOLVO FH 500 4x2 SZM EURO6
Color: White
Year of registration: 20.03.2015
Mileage: 461544 km

+ Sondi od Frotcom za sledenje na gorivo + GPS i tn..

Full Service History

Shifra na vozilo: 2
Leaflet
Кон почеток