Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo FH 500

28 000 ЕУР

Се продава од: Teo Денес 22:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Марка
Volvo
Модел
FH
Vlekac FH 12 500 konja.
Euro 6 .6 so
novi gumi i
novi akomulatori.
VO TOP SOSTOJBA!
Leaflet
Кон почеток