Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo FH

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EVROMAK SHPED 26 јан. 10:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Volvo
Модел
FH
Се продава камион,марка Волво
Цена по договор .

EVROMAK SHPED
0038972227364
Leaflet
Кон почеток