Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo FM 12 420

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 18 окт. 11:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

89 Огласи во продавницата

MAN 8x4 0 МКД
Mercedes 18-24 1999  kipper kran 0 МКД
6x4 Deferencijali komplet 0 МКД
MAN 26.350 6x2 euro4 1 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Volvo
Модел
FM
Kamionot e vo odlicna sostojba na jastuci napred i pozadi
sanduk moze da mu se stavi 7.30 ili da se napravi so kran i sanduk 6.50
registriran pali vozi
na sasija se prodava
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

89 Огласи во продавницата
6x4 Deferencijali komplet 0 МКД
Sanduk roletna od MAN TGA 0 МКД
Volvo FH12 420  -05 0 МКД
KIPERI MEILLER ZA 3 osovinec 0 МКД
Кон почеток