Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shlep Sluzba Zastava 645

3 700 ЕУР

Се продава од: Mome 30 апр. 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Shlep Sluzba Zastava 645, 1980god, nosivost 4.5tona, registrirana cela godina, vo odlichna sostojba. Moze i zamena
Кон почеток