Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zastava 650

0 МКД

Се продава од: Nikola 26 мај 11:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Zastava
Модел
650
Vo vozna sostojba.
Nema akumulator, i ne e registriran.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации