Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Transit 14+1 moze zamena

4 000 ЕУР

Се продава од: Xhume 06 јан. 21:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
Zastava
Модел
Furgon
Se prodava ili moze zamena so mini bager ili kamion triosovinac ili kombe 8+1
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации