Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Iveco Turbo Zeta

4 200 ЕУР

Се продава од: Vlatko Вчера 01:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Zastava
Модел
Turbo Zeta
Se prodava iveco turbo zeta so servo volan vozdosni kocnici napred diskovi i plocki colovni gumi vo odlicna sostojba telefon za kontakt 070765547 vlatko
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации