Објавени: јун. 21 2021 10:32

Citroen Jumper 2.2 hdi se vozi so B kategorija full oprema

ЕУР

ЕУР
Објавени: јун. 21 10:32
Прегледи: 149
citroen yumper 2.2hdi 88kw dizel 2012/2011god dizel Se VOZI SO B-kategorija za kola uvezeno od holandija SO SERVISNA KNISKA SO GARANCIJA SERTIFIKAT OD HOLANDIJA ZA POMINATI KM plateni davacki do registracija so realni 200 000km so servisna kniska so full oprema Klima digitalna servo volan,elektriki na stakla i na retrovizori,abs kocnici,esp,air bag vozdusni pernici,centralno dalecinsko zaklucuvanje,stranicna siber vrata,fabricko radio cd so komandi na volan,tempomat,bord kompjuter napraven servis dva orginalni klucevi parking senzori bez dopolnitelni trowoci napraven servis vo mk 1000ey so faktura tel:077600691 CENATA E SO PLATEN DDV
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации