Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

DAF XF 95

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Vane i Sinovi 30 ноем. 09:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Vane i Sinovi

9 Огласи во продавницата

Krone Schmitz 4 000 ЕУР
Poluprikolka Krone 45 ЕУР
DAF XF 7 000 ЕУР
Kuce Sarplaninec 450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
DAF
Модел
XF
Vane i Sinovi
 
071345424
Leaflet

Vane i Sinovi

9 Огласи во продавницата
Kuce Sarplaninec 450 ЕУР
Daf Xf 95 480 0 ЕУР
DAF XF 7 000 ЕУР
Man TGA 18.440  0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации