Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Krone Schmitz

4 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Vane i Sinovi 30 ноем. 09:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Vane i Sinovi

9 Огласи во продавницата

Kuce Sarplaninec 450 EUR
DAF XF 7 000 EUR
Daf Xf 95 480 0 EUR
Volvo 440 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
DAF
Модел
CF
Krone 2008 platforma so kucevi za kontenjer+schmitz 2007.
Vane i Sinovi
 
071345424
Leaflet

Vane i Sinovi

9 Огласи во продавницата
MAN TGA 18.440 euro 5 9 900 EUR
Daf Xf 95 480 0 EUR
Poluprikolka Krone 45 EUR
Volvo 440 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации