Објавени: дек. 17 2021 12:08

Daf 105.460 eev

ЕУР

Објавени: дек. 17 12:08
Прегледи: 395
Se prodava Daf 105.460 2010g eev.Kamionot e vo odlicno stanje pali vozi,avtomatik so full oprema i e momentalno vo Svedska,kraj na Dekemvri mesec ce bide vo Mk,info na 075 657 416 VIBER Vase
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации