Објавени: јун. 09 2021 02:39

DAF XF 105.460

ЕУР

Објавени: јун. 09 02:39
Прегледи: 153
Продавам Daf XF 105.460,2008 година,автоматик,регистриран до 08.06.2022. Камионот има направено голем сервис,без забелешка.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации