Оглас од претпријатие Објавени: јул. 06 2021 01:14

DAF FT XF 105.410 KOMPLET MOZE I ZAMENA

Објавени: јул. 06 01:14
Прегледи: 123
Се продава влекач DAF FT XF 105.410 или може замена.
- EURO V
- година на производство 2008
Комплет со мега полуприколка SCHMITZ
- година на производство 2008
Камионот се наоѓа во Скопје и може да се види по договор.

076484311 МАРТИН
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации