Објавени: септ. 30 2020 09:49

DAF FT XF 105.410

ЕУР

Објавени: септ. 30 09:49
Прегледи: 117
Се продава влекач DAF FT XF 105.410
- EURO V
- година на производство 2008
Комплет со мега полуприколка SCHMITZ
- година на производство 2008

Камионот се наоѓа во Скопје и може да се види по договор.
ЦЕНА: 13,500 ЕУР + ДДВ

За подетални информации:
Саше: 070 333-554
Мартин: 076 484-311
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации