Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Daf XF 105 460

8 999 ЕУР

Се продава од: Perica 30 ноем. 10:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
DAF
Модел
XF
Daf xf 105 460,

2006god,

Euro 5,

Klima,

Retarder,

Vebasto,

Tempomat,

Frotkom za sledenje so kabel za poraki,
Siber,

900litra Rezervar so moznost da se stavi uste eden,

Avtomatik,

Frizder orginal,

1 milion pominato 100% tocna kilometraza,

Akomulatori pod garancija Duracel,

Predni Gumi 50%,

Zadni Gumi 50%,

Kamionot e vo dobra sostojba nema da zgresite!!,

Mozna e zamena za kola, kombe duplak, peleti i gradezni matrijali !!!!
poveke info na tel.
!!! EKSTRA CENA ZA KESS !!!
Perica
 
078401113
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации