Оглас од претпријатие Објавени: јун. 27 2018 10:51

FAP 13 VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN

ЕУР

Објавени: јун. 27 10:51
Прегледи: 203
Se prodava FAP 13 vo odlicna sostojba so hidraulicen volan vozdusna racna i novi akumulatori.Kamionot e spremen za rabota.Registriran e cela godina Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации