Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2021 10:30

UAZ Profi 2,7i/TNG DW L 4080 Комфорт

ЕУР

Објавени: фев. 22 10:30
Прегледи: 152
Нудиме Нови УАЗ возила со многу фабрички модификации од лагер и по нарачка.
Комерцијално 4х2 возило со единечна кабина, двојни тркала, широка платформа и церада на база од 4180cm - УАЗ Профи модел 236031-151 со уникатна геометрија со мотор 2.7 со фабрички ТНГ/Бензин– категорија N1 (товарно) за 3 патници (се вози со категорија Б) бела боја Комфорт изведба – понудена цена 17,100 Евра без вкалкулиран 18% ддв.
 Гарантен период: УАЗ Профи имаат гарантен период од 100.000 км или 3 години
 Линк од каталог и останти модели: http://uaz.mk/02.2021_Ceni_Profi.pdf
Застапници на УАЗ за територијата на Македонија. Обезбедено сервис, резервни делови. На лагер имаме голем избор на тунинг опрема за сите модели на УАЗ. Тест возење достапно со најава.
Побарајте не за детали, за сите актуелни понуди, попусти или промоции.
Ваши УАЗ Македонија
www.uaz.mk
локација
https://goo.gl/maps/LZizfNTgZuC458ET8
Опис на линк

UAZ PATRIOT

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094
Индустриска бб 032630230 http://www.uaz.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации