Оглас од претпријатие Објавени: јул. 04 2021 11:49

UAZ Profi razladno -20 c

ЕУР

Објавени: јул. 04 11:49
Прегледи: 287
ФАБРИЧКО Фриго Комерцијално 4х2 возило со единечна кабина, единечни тркала и фабрички вграден фриго бокс кој работи од +8Со до -20Со -
Модел УАЗ Профи фриго 236021-145-04 има и уникатна геометрија со мотор 2.7 Про со фабрички ТНГ/Бензин– категорија N1 (товарно) за 2 патници (се вози со категорија Б) бела боја Класик изведба – понудена цена 1.240.000 ден без вкалкулиран 18% ддв. Достапност – веднаш -
 Гарантен период: УАЗ Профи имаат гарантен период од 100.000 км или 3 години
 Линк од каталог и останти модели: http://uaz.mk/02.2021_Ceni_Profi.pdf
Застапници на УАЗ за територијата на Македонија. Обезбедено сервис, резервни делови. На лагер имаме голем избор на тунинг опрема за сите модели на УАЗ.
Тест возење достапно со најава.
Побарајте не за детали, за сите актуелни понуди, попусти или промоции.
Ваши УАЗ Македонија
www.uaz.mk
локација
https://goo.gl/maps/LZizfNTgZuC458ET8
Опис на линк

UAZ PATRIOT

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094
Индустриска бб 032630230 http://www.uaz.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации