Оглас од претпријатие Објавени: јан. 30 2022 03:24

Karoserija i prikolka Tandem Krone 2011

Објавени: јан. 30 03:24
Прегледи: 290
karoserija i prikolka krone
godina na prizvodstvo : 2011
dimenzii 7.75 dolzina, 3 m visina.

vo odlicna sostojba,novi ceradi,
prikolka servisirana i registrirana.

Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации