Објавени: мар. 09 2021 08:20

Ford Transit FT350 Maxi 2.2TDCI

ЕУР

Објавени: мар. 09 08:20
Прегледи: 11
Se prodava Ford Transit FT350 Maxi so 2.2TDCI 125ks motor proizvedeno 2013 godina so 6 sedista so izminati 174.000 iljadi kilometri.Kamionetot e so dupli gumi i dolzina na sanduk e 3,30m.Plateni davacki fali samo registracija.Kamionetot e servisiran ulje i site filtri so 6 odlicni gumi.Od oprema poseduva komandi na volan,koza,elektrika na prozorci i retrovizori,esp,centralno zaklucuvanje i drugo.Voziloto e bez maana proverka po zelba.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11
076282666

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации