Објавени: јун. 11 2018 03:16

FORD TRANSIT 2.2 2012 TDCi Nga Zvicrra

ЕУР

Објавени: јун. 11 03:16
Прегледи: 157
Shitet ford transit 2.2 i ardhun nga zvicrra me liber te servisit . Kilometrat i ka te garantume dhe vlen te ceket se te gjitha kilometrat jane bere vetem ne autostrade. Vetura posedon : Tempomat , karriken e shoferit me Nxemje , Webasto , Xhamin para me nxemje , dyert hapen ne dy anet dhe prapa. Vetura osht ne gjendje perfekte e mirmbajtur te gjitha serviset e kryera ne Ford CH
Vetura osht Pa Dogan Dhe gjindet ne Kosove
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации